TCL Europe przedstawia wskazówki dotyczące oglądania wydarzeń sportowych tego lata

 TCL Europe przedstawia wskazówki dotyczące oglądania wydarzeń sportowych tego lata


PARYŻ, 31 maja 2024 r. /PRNewswire/ — TCL, druga pod względem wielkości marka telewizorów na świecie i wiodąca firma elektroniki użytkowej, przygotowuje się na ekscytujące sportowe lato z najnowszą ofertą produktów QD-Mini LED. Zanim domowe salony i ogrody zamienią się w tętniące życiem miejsca przeżywania sportowych emocji, TCL dzieli się wskazówkami, jak stworzyć najlepszą przestrzeń do tego, aby cieszyć się sportem. Począwszy od idealnego telewizora, a skończywszy na najlepszej lodówce na przekąski, wskazówki te pozwolą przygotować domy na transmisje meczów.

Stefan Streit, dyrektor ds. marketingu w TCL Europe, powiedział: „Jako TCL pragniemy inspirować doskonałość poprzez ekscytujące przeżywanie sportowego lata. Naszym celem jest wspieranie użytkowników w tworzeniu niezapomnianych chwil z przyjaciółmi i rodziną, czyniąc każde widowisko sportowe wyjątkowym i wciągającym. Cieszymy się, że możemy wspierać fanów w całej Europie, którzy kibicują swoim ulubionym drużynom”.

Zmaksymalizowane wrażenia podczas oglądania

Nadszedł czas, aby „pójść na całość” i przyjrzeć się 115-calowemu telewizorowi LED QD-Mini firmy TCL. Jest to największy na świecie telewizor LED QD-Mini zaprojektowany z myślą o zapewnieniu jak najlepszych wrażeń wizualnych. Ten ogromny telewizor wykorzystuje najnowszą technologię QD-Mini LED z ponad 20 tysiącami lokalnych stref przyciemniania i zapewnia żywe, realistyczne kolory oraz wyjątkowy poziom szczegółowości. Jego niezrównana jednorodność podświetlania ekranu sprawia, że każde miejsce na ekranie jest idealnie podświetlone, co eliminuje ciemne obszary i zapewnia doskonały obraz w każdym momencie meczu. Telewizor z certyfikatem niskiego poziomu niebieskiego światła bez efektów migotania zapewnia komfortowe wrażenia podczas oglądania, które pomagają zapobiegać zmęczeniu oczu, nawet gdy mecz przedłuża się do rzutów karnych.

Wielkie chwile zasługują na to, by pokazywać je na wielkim ekranie – niezależnie od tego, czy jest to pełen zwrotów akcji mecz piłki nożnej, czy jakiekolwiek inne ważne wydarzenie sportowe, kolosalny ekran przeniesie emocje i intensywność widowiska na stadionie bezpośrednio do domowego salonu.

Wybrane modele TCL QD-Mini LED, QLED posiadają antyrefleksyjne ekrany idealne do jasnych pomieszczeń, które pozwalają uchwycić każdą chwilę bez efektu odbicia światła. Technologia Motion Clarity Pro 144 Hz w modelach takich jak C85 zapewnia płynny ruch podczas dynamicznych akcji sportowych, a Dolby Vision zwiększa wizualną głębię i realizm obrazu. Technologie te zapewniają również oszałamiającą jakość obrazu HDR, która wydobywa najdrobniejsze szczegóły i żywe kolory w każdej klatce, pozwalając poczuć się jak na stadionie, blisko akcji.

Lepsza konfiguracja dźwięku

Aby w pełni doświadczyć emocji sportowych z optymalną konfiguracją dźwięku, dodanie soundbarów do systemu kina domowego pozwoli poczuć każdy doping i usłyszeć każdy gwizdek. Soundbary Dolby Audio firmy TCL zapewniają wciągające wrażenia kina domowego. Wyposażone w bezprzewodowe subwoofery i DTS Virtual:X soundbary otaczają słuchaczy dynamicznymi dźwiękami i stwarzają wrażenie obecności na stadionie.

Pewność, że nic nam nie umknie dzięki inteligentnym technologiom

Inteligentna technologia może sprawić, że sterowanie funkcjami rozrywki będzie jeszcze prostsze. Urządzenia z funkcjami poleceń głosowych pozwalają płynnie zmieniać kanały lub regulować głośność. Innowacyjne telewizory TCL, wyposażone w Google TV™ i wbudowanego Asystenta Google™, pozwalają na nieprzerwane cieszenie się grą.

Funkcja chłodzenia

Klimatyzatory pozwolą utrzymać komfort w momentach pełnych napięcia. Systemy te dostosowują temperaturę do idealnych ustawień i poprawiają jakość powietrza w pomieszczeniach, zapewniając komfort podczas oglądania. Klimatyzatory TCL FreshIN 2.0 i BreezeIN to doskonałe rozwiązania, które dzięki kompaktowej budowie są łatwe w przechowywaniu, gdy nie są używane.

Dostęp do przekąsek

Przekąski są niezbędne w dni meczowe. Innowacyjne lodówki TCL pozwolą utrzymać żywność i napoje w odpowiedniej temperaturze. Wbudowana lodówka TCL Free oferuje zaawansowane funkcje, technologię zachowania świeżości i energooszczędność, zapewniając, że wszystko pozostanie świeże i chłodne.

Zaangażowanie TCL w obszarze innowacji obejmuje także produkty mobilne, wyposażone w technologie wyświetlania NXTPAPER, które oferują kinową jakość obrazu i dźwięku, płynnie integrując się z ekosystemem inteligentnych urządzeń TCL.

Więcej produktów, które zapewnią wyjątkowe doświadczenia podczas oglądania wydarzeń sportowych tego lata, można znaleźć na stronie: https://www.tcl.com/eu/en

TCL

TCL jest szybko rozwijającą się marką elektroniki użytkowej i liderem ogólnoświatowego przemysłu telewizyjnego. Założona w 1981 r., TCL prowadzi obecnie działalność na ponad 160 rynkach na całym świecie. Spółka specjalizuje się w badaniach, rozwoju i produkcji elektroniki użytkowej, w tym telewizorów, sprzętu nagłaśniającego i inteligentnych artykułów gospodarstwa domowego. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej TCL: https://www.tcl.com.

Zdjęcie – https://mma.prnewswire.com/media/2426677/TCL_QD_Mini_LED_TV.jpgSource link

Fallon Wolken

Related post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *